Новини 2020-07-07 13:50

Справа Шеремета. Засідання щодо запобіжного заходу Дугарь перенесли

Розгляд скарги адвокатів перенесли на 13 липня.

Розгляд скарги адвокатів на запобіжний захід військовій медсестрі Яні Дугарь, фігурантці справи вбивства журналіста Павла Шеремета, перенесли на 13 липня. Про це повідомляє 5 канал.

 

Апеляційний суд Києва відклав засідання через неявку прокурорів. Причину відсутності вони не повідомили.

 

Проте адвокат підозрюваної Микола Ореховський наголосив що прокурори не прийшли через нібито зайнятість на інших судових засіданнях. Зазначив також, що обвинувачення за місяць не встигло ознайомитися з матеріалами справи.

 

Водночас до суду прибула підозрювана Яна Дугарь та четверо поручителів. Зокрема, народна депутатка Яна Зінкевич.

 

Як повідомлялося, журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року у Києві в результаті підриву автомобіля. Авто належало керівниці "Української правди" Олені Притулі, але її в машині не було. Прокуратура кваліфікувала загибель за ч. 2 п. 5 ст. 115 ККУ (умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб).

 

12 грудня 2019 року Нацполіція затримала підозрюваних у цій справі – зокрема, Андрія Антоненка.

 

Антоненко – лідер гурту Riffmaster, військовий сержант Сил Спеціальних операцій ЗС України. Він є автором гімну Сил спеціальних операцій "Тихо прийшов, тихо пішов".

 

Також у справі, окрім Антоненка, фігурують медсестра одного з парашутно-десантних батальйонів Яна Дугарь, добровольці Владислав та Інна Грищенки, волонтерка Юлія Кузьменко.