Новини 2020-07-09 17:10

У Німеччині заявили про посилення підривної діяльності РФ та Китаю

Значну загрозу і надалі становлять ісламські екстремісти.

У Федеральному відомстві з охорони конституції Німеччини попередили про небезпеку активнішої підривної діяльності Росі та Китаю. Про це йдеться в оприлюдненій у четвер, 9 липня, доповіді відомства, передає DW

 

У документі також повідомляється про різке збільшення злочинів, які здійснюють у Німеччині праві та ліві екстремісти. За даними спецслужби, у 2019 в країні нарахували 22 300 злочинів з правоекстремістським підґрунтям (майже на 10 відсотків більне, ніж торік) та 6400 - з лівоекстремістським (на 40 відсотків більше). Водночас кількість насильницьких злочинів скоротилася - на 15 відсотків у випадку з ультраправими та на 10 відсотків - у випадку з ліворадикалами.

 

Значну загрозу і надалі становлять ісламські екстремісти, вважають у відомстві. Хоч в останні три роки в Німеччині ісламістами не було здійснено жодного теракту, салафіти й надалі посилюють свій вплив у країні, йдеться в доповіді.

 

Нагадаємо, 9 липня Рада безпеки ООН не ухвалила російський проект резолюції щодо подовження транскордонного механізму надання гуманітарної допомоги Сирії на півроку тільки через один пропускний пунк.

схожі новини