Новини 2020-07-15 10:43

Бойовики не випускають абітурієнтів із ОРДЛО на підконтрольні Києву території - Казанський

Абітурієнтів спеціально тримають в неволі, щоб вони втратили час і не змогли вчитися в українських вузах.

Після того, як в Україні відмінили обов'язкове ЗНО для дітей із ОРДЛО, бойовики закрили в'їзд на підконтрольні території. Тепер дозвіл на перетин лінії розмежування надає так званий "межведомственный штаб ДНР". Про це повідомив блогер і журналіст Тижня Денис Казанський, який бере участь у ТКГ.

 

"На окупованій території дійсно проживає багато молоді, яка хоче вирватися з резервації. Для них вступ до українського вузу - це шанс покинути гетто. Але після того, як Україна скасувала ЗНО для дітей з ОРДЛО, бойовики злякалися, що втратять молодь, і закрили людям виїзд. Під приводом карантину. Зараз дозвіл на перетин лінії розмежування видає "межведомственный штаб ДНР". А він випускає тільки тих, хто зареєстрований на підконтрольній території. Абітурієнтів спеціально тримають в неволі, щоб вони втратили час і не змогли вчитися в українських вузах. У відповідь на всі прохання дозволити виїзд, бойовики відповідають, що вступати треба в "університети ДНР"", - зазначив Казанський.

 

Нагадаємо, що 10 липня президент Володимир Зеленський підписав закон щодо можливості вступу до українських вишів жителів тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму без ЗНО. 

 

 

схожі новини