Новини 2020-08-14 18:45

Літак з ВПС Білорусі здійснив кілька рейсів до РФ – InformNapalm

Іл-76МД призначений для парашутного і посадкового десантування особового складу, військової техніки, вантажів, палива і контейнерів.

12-14 серпня військово-транспортний літак ВПС Білорусі Іл-76МД з бортовим номером EW-005DE кілька разів літав до РФ. Про це повідомляється на сайті міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm, яка відслідкувала рейси за допомогою FlightRadar.

 

Іл-76МД призначений для парашутного і посадкового десантування особового складу, військової техніки, вантажів, палива і контейнерів.

 

Зокрема, 12 серпня цей борт здійснив 3 перельоти. Серед місць прибуття літака фіксуються Новосибірськ та підмосковний військовий аеродром Кубінка. 14 серпня літак в першій половині дня здійснив переліт з Мінська на російську авіабазу Дягілево (в 3 км від Рязані) і того ж дня повернувся назад у Мінськ.

 

Зазначається, що 13 серпня щодо прибуття білоруського військово-транспортного літака Іл-76МД з бортовим номером EW-005DE у Новосибірськ на YouTube-каналі Міністерства оборони РФ розмістили коротке відео з підписом: «Команда з Білорусі прибула до Новосибірська для участі в міжнародному етапі конкурсу «Відмінники військової розвідки» Армі-2020. Після розвантаження військовослужбовців супроводили на територію Новосибірського вищого військового командної училища, де і будуть проходити змагання. Відкриття конкурсу відбудеться 23 серпня».

 

«Виглядає дивним, що прибуття команди відбувається за 10 діб до початку оголошеного конкурсу», - зазначають в InformNapalm.

 

Переліт літака до підмосковного військового аеродрому Кубінка ніяк не коментується.

 

Як повідомляється, у Кубінці базується 45-та окрема бригада спеціального призначення ПДВ (45 ОБрСпП ПДВ, в/ч 28337) . Це військова частина Повітряно-десантних військ Збройних Сил Російської Федерації, Західного військового округу.  Військовослужбовці цієї частини брали активну участь у операції захоплення Криму та війні проти України на Донбасі.

 

У Рязані знаходиться Рязанське вище повітрянодесантне командне училище (військовий інститут) — єдиний військовий навчальний заклад у РФ, який спеціалізується на підготовці офіцерів для повітрянодесантних військ. Рязань також називають «столицею повітряно-десантних військ Росії».

 

 

Нагадаємо, з 9 серпня в Білорусі не вщухають протести після президентських виборів.

 

 

схожі новини