Новини 2020-10-09 12:21

Суд визнав невинним експолітв'язня Кольченка, затриманого під посольством Білорусі

Суд закрив адміністративну справу Кольченка у зв'язку з відсутністю підстави для адмінпротоколу.

Київський апеляційний суд закрив адміністративну справу і скасував покарання проти колишнього політв'язня Олександра Кольченка про дрібне хуліганство, відкриту після акції біля білоруського посольства в серпні. Про це 8 жовтня повідомляють "Ґрати" з посиланням на адвокатку Кольченка Євгенію Закревську.

 

 

Як зазначається, на засіданні 8 жовтня суд вивчив відео з акції у білоруського посольства, зняте незадовго до затримання, а також заслухав пояснення поліцейського, який там служив. Адвокатка Закревська розповіла, що його свідчення суперечили і показаннями його колег, і відео з місця акції.

 

"Він на ходу вигадував дії Кольченка, які могли б підпасти під визначення хуліганські. Але ніяких відомостей ні в рапортах, ні в показаннях свідків про хуліганські дії Кольченка немає", – зазначила Закревська.

 

У результаті суд скасував рішення першої інстанції та закрив адміністративну справу Кольченка у зв'язку з відсутністю підстави для адмінпротоколу.

 

Як повідомлялося, 10 серпня під час штовханини на акції під посольством Білорусі в Києві затримали колишнього політв’язня, кримчанина Олександра Кольченка і ще кількох учасників. Кольченко отримав 40 годин громадських робіт за звинуваченням у "дрібному хуліганстві".

схожі новини