Новини 2020-10-20 10:39

Ірландія першою в Європі повертає жорсткий локдаун

Ірландський карантин передбачає низку вимог.

Ірландський уряд прийняв рішення повернути жорсткий карантин для протидії пандемії COVID-19 на всій території країни. Рішення уряду набирає чинності з опівночі 21 жовтня та попередньо оголошується на шість тижнів, але планується переглянути обмеження через чотири тижні. Про це 20 жовтня повідомляє BBC.

 

Відповідо до нового карантину магазини, які не продають товари першої необхідності, а також перукарні, повинні будуть припинити роботу. Ресторани зможуть продавати страви тільки з собою. Водночас промислові підприємства продовжать роботу. Також не закриватимуть школи та дитячі садки. Людей просять не виходити з дому без нагальної потреби.

 

Компанії повинні перевести працівників на дистанційну роботу, якщо це дозволяє їхня сфера діяльності.

 

Виходити з дому для занять спортом буде дозволено не далі ніж у межах 5 км від домівки. Більш далекі подорожі можливі лише для роботи та з інших невідкладних причин, а порушення каратимуться штрафами.

 

Приватні зібрання у домівках чи садах заборонені. Приходити у гості можливо тільки для піклування про близьких чи висловлення співчуттів у разі особливих обставин в родині. Домогосподарствам, де лише один дорослий, дозволяють кооперуватися з одним іншим для взаємної допомоги.

 

Зустрічі з людьми, які не проживають разом, можливі лише надворі, якщо там разом перебувають члени не більш ніж двох домогосподарств, та якщо це не далі 5 км від їхніх домівок.

 

Приватні події, що передбачають гостей, можливі лише для особливих подій, таких, як весілля та похорони - за участі не більше 25 та 10 осіб відповідно.

 

Також продовжаться професійні спортивні події.