Новини 2020-10-21 12:00

У МОЗ нагадали про протиепідемічні правила під час виборів

Обмежена кількість виборців у приміщенні, дезінфектори та дистанція.

Міністерство охорони здоров'я наголошує на важливості під час передвиборчої агітації та безпосередньо 25 жовтня дотримуватись встановлених в країні протиепідемічних правил. Про це 21 жовтня на брифінгу сказав міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

 

Він наголосив на таких правилах:

 

▪️ Під час підготовки до виборів необхідно обмежити відвідування закладів освіти, на території яких розташовуються виборчі комісії. 

 

▪️ Для профілактики інфікування COVID-19 під час голосування необхідно обмежити контакти людей в закритих приміщеннях. Тому у приміщенні для голосування рекомендується одночасне перебування виборців з розрахунку не більше 3 осіб на один стіл для видачі бюлетенів.

 

▪️ На вході до виборчої дільниці повинні бути облаштовані місця зі спиртовмісними дезінфекторами.  Біля входу та безпосередньо у приміщенні для голосування наноситься розмітка, що вказує на необхідність дотримання фізичної дистанції не менше ніж 1-1,5 м.

 

Нагадаємо, що станом на 9:00 середи, 21 жовтня, в Україні - 315 826 випадків COVID-19, із них 5 927 летальних, 132 219 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 6 719 нових випадків  — це рекорд кількості нових хворих за добу.  Водночас, за добу одужали 2 686 пацієнтів.