Новини 2020-10-21 15:37

У Авакова зробили заяву щодо опитування від Зеленського

Антон Геращенко зауважив, що є заклики фактично зривати опитування, яке має відбутися під час виборів, та завдання поліції дотримуватися громадського порядку.

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив про наявність пересторог у правоохоронних органів у зв'язку з оголошеним Президентом України опитуванням у день виборів 25 жовтня. Про це 21 жовтня він сказав під час онлайн-марафону «Місцеві вибори 2020. На фінішній прямій», як передає Укрінформ.

 

«Певні перестороги зараз у нас є на день виборів у зв’язку з оголошеним Президентом України опитуванням, яке повинно бути по великій кількості виборчих дільниць. Ви знаєте, що є заклики фактично зривати це опитування, та завдання поліції дотримуватися громадського порядку і не допускати будь-яких незаконних дій, і ніякого насильства», - зазначив заступник міністра.

 

Він наголосив, що правоохоронці готові до проведення виборів, та відзначив, що в цілому ця виборча кампанія «є більш-менш спокійною».

 

Як повідомлялося: У Русі опору капітуляції закликали бойкотувати опитування президента Володимира Зеленського, яке він призначив у день виборів, та оприлюднили заяву-інструкцію щодо дій з приводу проведення “опитування”. 

 

Нагадаємо, 13 жовтня президент Володимир Зеленський закликав українців прийти на місцеві вибори 25 жовтня та відповісти на "п'ять важливих для кожного питань". В Офісі президента заявили, що це опитування не матиме прямих юридичних наслідків. Своєю чергою, Комітет виборців України зазначив, що ініціатива Зеленського суперечить законодавству – оскільки відповідна процедура не передбачена Виборчим кодексом.

схожі новини