Новини 2020-11-12 10:14

Навігаційні карти BMW повинні відображати Крим частиною України - МЗС

Не повинно бути подвійних стандартів.

Всі навігаційні карти BMW мають відображати Кримський півострів як частину України, а підприємства Євросоюзу повинні дотримуватися політики невизнання спроби анексії Криму. Про це у Твіттері написала перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова.

 

«Нагадуємо BMW про резолюцію Генеральної Асамблеї ООН 68/262, яка підтверджує статус Криму. Всі навігаційні карти, що надаються BMW, повинні відображати той факт, що Крим є частиною України, і підприємства ЄС повинні дотримуватися політики невизнання спроби анексії Криму. Тут немає місця подвійним стандартам», - написала Джапарова.


Посол України в Німеччині Андрій Мельник у Твіттері також підтримав вимогу «з усією серйозністю розглянути неприємний інцидент з навігаційними картами».

 

Як повідомлялося, генерал армії США у відставці, екс-посол США в Україні Бен Ходжес вважає, що про реальну деокупацію Криму поки говорити рано. Про це він сказав під час обговорення українськими та американськими політиками, дипломатами і військовими аналітиками мілітаризації анексованого півострова і ситуації в Чорноморському регіоні

схожі новини