Новини 2020-11-24 13:16

Ткаченко виступив за двотижневий новорічний локдаун

Він пропонує зустріти свята в режимі онлайн.

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко пропонує запровадити двотижневий локдаун на новорічні свята та відмовитися на Різдво та Новий рік від масових заходів. Про це міністр написав у Telegram-каналі.

 

Ткаченко написав, що, за озвученим наразі планом Міністерства охорони здоров'я, на Україну чекає поки що останній «карантин вихідного дня». Цього, мовляв, чекають усі, хто зараз не може працювати в умовах коронавірусних заборон та обмежень. Йдеться про креативні індустрії, туризм, малий та середній бізнес тощо.

 

Міністр зазначив, що останніми днями добова кількість інфікованих коронавірусом знизилася, але подальша ситуація має бути прогнозованою.

 

«Моя особиста думка — краще прогнозований локдаун, ніж тривала невизначеність. Тому я пропонував би, по-перше, запланувати двотижневий локдаун, прив'язаний до новорічних свят… А, по-друге, відмовитися на Різдво та Новий рік від масових заходів і зустріти свята в режимі онлайн, наприклад у Zoom. Принаймні, буде що згадати», — пише очільник Мінкультури.

 

Водночас він наголошує, що Кабінет міністрів має допомогти всім, хто «фінансово потерпає в умовах безробіття».

 

Нагадаємо, що Всесвітня організація охорони здоров'я вважає, що не варто знімати карантинні обмеження на період Різдвяних свят в регіонах з несприятливою епідеміологічною обстановкою.