Новини 2020-11-30 10:54

Байден призначить речницею Білого Дому Джен Псакі, яка була голосом адміністрації США у 2014-2015 роках

Псакі гарно відома в Україні та РФ.

Обраний президент США Джо Байден вперше в історії країни призначив до керівництва своєї комунікаційної прескоманди тільки жінок, зокрема, прессекретар його передвиборної кампанії Кейт Бедінгфілд стане директором з комунікацій, а речницею в Білому домі буде призначено колишню прессекретарку Держдепартаменту Обами Джен Псакі. Про це повідомляє ВВС Україна.

 

 

Псакі гарно відома в Україні та Росії, адже була голосом адміністрації США у буремні часи 2014-2015 років - анексії Росією Криму та гарячої фази війни на Донбасі.

 

Тоді вона робила гучні й однозначні заяви на підтримку України, а російські медіа дуже жорстоко глузували та критикували пані Псакі.

 

Вона заявляла, що Росія використовує газ як політичну зброю, перекидає війська в Україну та зриває перемир'я у лютому 2015 року.

 

Фактично, критика США кожної дії Росії щодо України озвучувалась саме Джен Псакі.

 

Через це Джен Псакі була предметом кпинів, жартів та відвертих образ з боку російських керівників та найвідоміших журналістів державних ЗМІ.

 

Віцепрем'єр Дмитро Рогозін публікував відео з її виступами, вказуючи, що "Шоу Псакі не вистачає закадрового сміху".

 

А один з головних журналістів державних телеканалів Росії Дмитро Кисельов навіть вигадував слово "Псакінг" нібито на позначення неперевірених заяв американців. Це сталось після чергового коментаря пані Псакі щодо незаконних дій Росії в Україні.

 

Сама Псакі неодноразово коментувала відверті образи на свій бік від офіційних осіб Росії та називала це пропагандою.

 

Вона казала, що такій великій країні, як Росія, не личить організовувати брехливі атаки на представників адміністрації США.

 

Ці нападки вона пов'язувала з позицією щодо дій Росії в Україні.

 

Держсекретарем США при новообраному президенті Джо Байдені стане 58-річний Ентоні Блінкен, який нещодавно чітко заявляв, що "час озброювати Україну".

 

Нагадаємо, Байден першим в історії президентських виборів у США здобув понад 80 млн голосів громадян. Протягом перших 100 днів перебування на посаді він хоче провести імміграційну реформу, скасувати укази Дональда Трампа про довкілля і допомогти владі штатів в боротьбі з COVID-19.