Новини 2020-12-01 10:22

СБУ викрила трьох бойовиків «ДНР», їх оголошено в міжнародний розшук

Встановлено, що бойовики причетні до обстрілів позицій українських військових підрозділів та правоохоронних органів.

Контррозвідка Служби безпеки України викрила трьох учасників незаконних збройних формувань «ДНР», які брали активну участь у бойових діях проти підрозділів українських військових. Про це у вівторок, 1 грудня, повідомляє пресслужба СБУ.

 

За даними слідства, троє фігурантів, один з яких є начальником штабу протитанкового дивізіону так званої Гвардійської оперативно-тактичної групи «Кольчуга», у 2014-2015 роках приєдналися до лав терористичних угруповань. Встановлено, що бойовики причетні до обстрілів позицій українських військових підрозділів та правоохоронних органів.

 

 

Через постійне перебування бойовиків на тимчасово непідконтрольній українській владі території слідчі СБУ заочно повідомили їм про підозру у вчиненні злочинів за ч. 1 ст. 258-3 та ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України.

 

 

Фігурантів оголошено у міжнародний розшук. Наразі судом вирішується питання щодо здійснення стосовно підозрюваних спеціального досудового розслідування.

 

 

Як повідомлялося, у Донецькій області контррозвідка Служби безпеки України запобігла терористичному акту. Місцевий житель за завданням так званого "Міністерства держбезпеки ДНР" намагався підірвати підстанцію розподілу електроенергії в зоні проведення операції Об'єднаних сил. 

схожі новини