Новини 2020-12-01 11:54

Кабмін у середу розгляне варіанти подальшого карантину

За словами Олега Немчінова, уряд чекає офіційні висновки Міністерства охорони здоров'я щодо трьох тижнів карантину вихідного дня.

Кабінет Міністрів у середу, 2 грудня, розглядатиме варіанти щодо подальших карантинних обмежень, які запропонує Міністерство охорони здоров'я із врахуванням результатів карантину вихідного дня. Про це міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов сказав в ефірі телеканалу «Україна 24».

 

«Ми чекаємо зараз офіційні висновки Міністерства охорони здоров'я за підсумками реалізації протягом трьох тижнів карантину вихідного дня. Вже на підставі цього будуть ухвалюватися якісь подальші рішення», - сказав Немчінов та додав: «Я думаю, що ми завтра будемо бачити пропозиції МОЗ і відповідно до цього будемо ухвалювати рішення».

 

За його словами, результати аналізу, який робив секретаріат РНБО, показали зниження активності українців протягом дня у вихідні.

 

«Якщо ви подивитеся статистику по зростанню кількості захворюваності, то, звичайно, тижневі показники говорять про те, що йде суттєве уповільнення та фактична стабілізація кількості тих осіб, які захворіли та виявлені», - додав урядовець.

 

Міністр також зазначив, що в КМУ розглядають варіанти припинення економічної активності, але вони можуть бути скориговані з урахування ситуації в тій чи іншій галузі.

 

Водночас Немчінов не узявся коментувати інформацію щодо можливого запровадження «інтелектуального локдауну», про який говорять деякі політики. «Насправді важко коментувати те, що ще не ухвалене», - сказав він.

 

Раніше міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявив, що відомство не має наміру продовжувати карантин вихідного дня.

схожі новини