Новини 2020-12-01 12:09

Криклій розповів, чи працюватиме транспорт у випадку локдауну

За словами міністра, міські, внутрішньообласні, міжміські перевезення і залізниця будуть працювати.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що під час консультацій щодо введення в Україні локдауну обмеження транспорту не розглядається. Фінальних дат введення жорсткого карантину поки немає. Про це 1 грудня в ефірі "Сніданку з 1+1" розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій, передає ТСН.

 

«Навіть в тих країнах, які вводили деякі обмеження щодо функціонування різних галузей, транспорт залишався працювати. Це артерія в першу чергу для економіки. Інакше важко ділову активність підтримувати. Я буду наполягати, щоб транспорт залишався робочим», – сказав Криклій.

 

Він уточнив, що не планується обмежувати будь-який транспорт: міські, внутрішньообласні, міжміські перевезення і залізниця будуть працювати. Внутрішні перельоти скасовувати також не будуть. Щодо міжнародного авіасполучення, то слід враховувати ситуацію в іншій країні.

 

«Окремі випадки можливі, але вони не розглядалися. Тривають консультації щодо запровадження більш жорсткого карантину, але фінальних дат немає», – підкреслив Криклій.

 

Він також додав, що потрібно виходити з раціонального підходу і люди будуть пересуватися на громадському транспорті в основному з бізнес-потреб.

 

Нагадаємо, 27 листопада міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що впровадження локдауну розірве ланцюг передачі хвороби COVID-19 та може звести захворюваність до нуля.

 

Станом на ранок 1 грудня в Україні зафіксовано 12 498 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. 

схожі новини