Новини 2018-03-29 13:06

Червоний Хрест відправив на Донбас 118 тонн гумдопомоги

Зазначається, що на територію окупованого Донбасу направили 9 вантажних автомобілів.

Місія Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) направила на Донбас 9 вантажних автомобілів з гуманітарною допомогою вагою 118 тонн. Про це повідомила прес-служба Державної прикордонної служби України.

 

Зазначається, що вантаж було відправлено через контрольний пункт в'їзду-виїзду (КПВВ) "Новотроїцьке".

 

 

"Через КПВВ "Новотроїцьке" на виїзд до тимчасово окупованої території України прослідувало 9 вантажних автомобілів від Місії Міжнародного комітету Червоного Хреста. Транспортні засоби перевозили для жителів Донецької області пісок, будівельні матеріали, гігієнічні набори  та медичні товари загальною вагою 118 тонн", - відзначили у Держприкордонслужбі.

 

 

Нагадаємо, 8 березня місія Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) направила на Донбас 11 вантажних автомобілів з гуманітарною допомогою вагою понад 220 тонн. Зазначається, що на територію окупованого Донбасу направили 11 вантажних автомобілів.

 

16 листопада місія Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) направила на Донбас 16 автомобілів з гуманітарною допомогою вагою понад 294 тонн. Вантаж містив гігієнічні засоби, медикаменти і продуктові набори.

 

Як повідомлялось, у вересні працівники Держприкордонслужби на КПВВ "Новотроїцьке" оформили та пропустили понад 170 тонн гуманітарного вантажу від місії Червоного Хреста.

схожі новини