Новини 2018-04-26 11:45

Червоний Хрест відправив на Донбас 148 тонн гумдопомоги

Зазначається, що на територію окупованого Донбасу направили 10 вантажних автомобілів.

Місія Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) направила на Донбас десять вантажних автомобілів з гуманітарною допомогою вагою 148 тонн. Про це повідомила прес-служба Державної прикордонної служби України.

 

Зазначається, що вантаж було відправлено через контрольний пункт в'їзду-виїзду (КПВВ) "Новотроїцьке".

 

 

"Транспортні засоби перевозили для жителів Донецької області медичні препарати, гігієнічні набори, пісок для фільтрації, зварювальні апарати, символіка МКЧХ, колеса, ІТ обладнання, сульфат алюмінію та теплиці загальною близько вагою 148 тонн", - йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, 29 березня місія Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) направила на Донбас 9 вантажних автомобілів з гуманітарною допомогою вагою 118 тонн.

 

8 березня місія Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) направилана Донбас 11 вантажних автомобілів з гуманітарною допомогою вагою понад 220 тонн. Зазначається, що на територію окупованого Донбасу направили 11 вантажних автомобілів.

 

Також 16 листопада 2017 року місія Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) направила на Донбас 16 автомобілів з гуманітарною допомогою вагою понад 294 тонн. Вантаж містив гігієнічні засоби, медикаменти і продуктові набори.

 

Як повідомлялось, у вересні 2017 року працівники Держприкордонслужби на КПВВ "Новотроїцьке" оформили та пропустили понад 170 тонн гуманітарного вантажу від місії Червоного Хреста.

 

схожі новини