Новини 2018-04-29 14:58

Поблизу кордонів Латвії зафіксували кораблі ВМФ Росії

Зазначається, що були помічені фрегат класу "Стерегущий" та буксир класу "Горин" ЗС РФ.

Національні збройні сили Латвії заявили, що поблизу морського кордону країни були помічені два російських військових корабля. Про це повідомляє BNS у Twitter.

 

"У латвійській ексклюзивній економічній зоні, за п'ять морських миль від територіальних вод, військово-морські сили 28 квітня ідентифікували фрегат класу "Стерегущий" Збройних сил Росії", - йдеться у повідомленні.

 

 

Крім того, за вісім морських миль від територіальних вод Латвії  був також помічений буксир класу "Горин" ЗС Росії.

 

 

Нагадаємо, 3 квітня влада Швеції видала попередження цивільним морським суднам у зв’язку з російськими військово-морськими навчаннями у Балтійському морі. Навчання відбуватимуться на території між Швецією, Польщею та Латвією, на незначній відстані від шведського міста Карскрона, де дислокується ключова військово-морська база Швеції.

 

Раніше лідери країн Балтії заявили, що звернуться до Сполучених Штатів Америки з проханням відправити більше військ та підсилити повітряну оборону на східному фланзі НАТО для стримування Росії під час зустрічі з президентом Дональдом Трампом.  Зокрема, президент Литви Даля Грибаускайте, президент Естонії Керсті Кальюлайд та президент Латвії Раймонд Вейоніс 3 квітня відвідають Білий дім. Зазначається, що високопоставлений литовський чиновник розповів, що балтійські лідери попросять США частіше передавати комплекси протиповітряної оборони Patriot до їхніх країн для військових навчань.

 

схожі новини