Новини 2018-05-14 10:12

Порошенко повідомив, коли відкриють військове містечко на території полігону "Широкий лан"

Водночас президент наголосив, що відвідає будівництво.

У Миколаївській області, на території  полігону "Широкий лан", до кінця 2018 року планують відкрити військове містечко нового зразка. Про це в понеділок, 14 травня, повідомив президент Петро Порошенко.

 

"Бригадний комплекс включатиме 11 казарм нового зразка, їдальню на 2500 місць, спортивну базу, сучасну базу відпочинку для військовослужбовців-контрактників та офіцерів, пошту, магазини, кафе, медичну частину. Це – перший настільки масштабний проект, і ми втілюємо його за рахунок бюджетних коштів", – повідомив він.

 

Водночас президент наголосив, що відвідає будівництво.  

 

"Обов'язково навідаюсь на будівництво, щоб на власні очі перевірити, в яких умовах будуть навчатися, тренуватися та відпочивати наші захисники", – зазначив він.

 

 

Нагадаємо, 12 березня військова прокуратура Миколаївського гарнізону відкрила кримінальне провадження за ч.3 ст.425 (недбале ставлення до військової служби) щодо неналежних умов проживання для бійців на полігоні "Широкий Лан".

 

Наступного дня, 13 березня, на полігоні "Широкий лан" сталася пожежа. Згодом стало відомо, що внаслідок пожежі на полігоні загинув український військовий Ігор Хаванець.

 

Додамо, що 24 березня рішенням міністра оборони притягнуто до відповідальності низку посадових осіб відповідальних за пожежу на полігоні "Широкий лан".