Новини 2018-05-19 19:26

Стало відомо, коли будівництво "Північний потік-2" отримає усі необхіні дозволи

Рішення щодо видачі необхідних дозволів на будівництво російського газопроводу "Північний потік-2"

 Гендиректор австрійського нафтогазового концерну OMV Райнер Зеле заявив, що рішення щодо видачі необхідних дозволів на будівництво російського газопроводу "Північний потік-2" (Nord Stream 2 AG) будуть ухвалені до вже кінця літа. Про це він повідомлає агентство DPA.

 

За його словами, влада Росії, Швеції і Данії, від яких очікуються дозволу на будівництво - приймуть рішення в вже найближчі місяці.
 

Нагадаємо, 17 травня представник Державного департаменту США Сандра Удкірк заявила, що Сполучені Штати Америки  хочуть запобігти побудові газопроводу "Північний потік-2" і не виключають санкцій проти нього.  Зокрема, вона не виключила, що Вашингтон введе санкції проти "Північного потоку-2" і відзначила, що умови для цього були створені минулого року.

 

13 травня посол США у Німеччині Річард Гренелл застеріг від посилення "російського впливу" на ФРН та Європу через будівництво газопроводу "Північний потік-2".  За словами посла, США тісно співпрацюють з європейцями та висловлюють стурбованість через будівництво газопроводу. Так як нинішню стратегію газопроводу не можна назвати інакше як "дуже проблематичну".

 

Як повідомлялося, 2 травня президент України Петро Порошенко прийняв помічника державного секретаря США Весса Мітчелла й обговорив із ним ситуацію з безпекою на Донбасі та необхідні першочергові кроки для досягнення прогресу в мирному врегулюванні, активізацію торговельно-економічного співробітництва та протидію будівництву проекту «Північний потік-2».

схожі новини