Новини 2018-05-20 13:34

Стало відомо, коли прокладуть залізницю до аеропорту "Бориспіль"

Згідно з проектом будівництва, лінія буде прокладена від вокзалу "Київ-Пасажирський" через станцію "Видубичі" до терміналу D аеропорту "Бориспіль".

Виконуючий обов'язки голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов під час зустрічі з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом заявив, що будівництво швидкісної лінії залізничного сполучення з міжнародним аеропортом "Бориспіль" завершать вчасно. Про це повідомляє Урядовий портал. 

 

"Важкий строк, але до 1 грудня об’єкт буде зданий. Будівництво розпочали. Зараз фінально погоджуємо вигляд станції" - сказав Кравцов.

 

Варто зазначити, що у лютому 2018 року Кабінет міністрів України підтримав розроблений ПАТ "Укрзалізниця" проект будівництва швидкісної лінії залізничного сполучення в "Бориспіль".

 

Глава уряду тоді наголошував, що статистика підтверджує зростання попиту на послуги повітряного транспорту. Річний пасажиропотік аеропорту «Бориспіль» за підсумками 2017 року становив 7-8 млн пасажирів. Але досі пасажири не мають зручного способу дістатися до аеропорту або з аеропорту до Києва. Саме тому технічне рішення цієї проблеми було напрацьовано в стислі терміни.

 

Згідно з проектом будівництва, лінія буде прокладена від вокзалу "Київ-Пасажирський" через станцію "Видубичі" до терміналу D аеропорту "Бориспіль". Розрахунковий час у дорозі – 35 хвилин.

 

Рухомий склад, який буде використовуватися на лінії – 11 поїздів PESA 620м на 91 місце та два потяги PESA 630м на 192 місця.

 

Нагадаємо, виконувач обов’язків голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов повідомив, що у 2018 році збільшиться кількість міжнародних залізничних кас.