Новини 2018-06-10 17:58

Угорщина оголосила військову тривогу через нелегальний літак з України

За словами речника ДПСУ, ймовірно це був літак або дельтаплан контрабандистів.

Угорщина оголосила військову тривогу через нелегальний літак з України, в зв'язку з цим прикордонники проводять оперативні заходи з встановлення літака- порушника. Про повідомив речник Державної прикордонної служби України (ДПСУ) Олег Слободян.

 

"Вночі з 9 на 10 червня угорські прикордонники спостерігали літальний об’єкт на радарах. Це була мала літальна ціль. Можливо, це був літак, а можливо - дельтаплан. Сказати важко", - заявив Слободян. 

 

"Вони привели літаки у підвищену бойову готовність, але в небо літаки не підіймали. ...Не ми оголошували тривогу, думаю що її вже відмінено", - додав Слободян.  

 

Речник наголосив, що за фактом перетину угорського кордону з території України не було порушено кримінальне провадження. На разі угорські та українські прикордонники проводяться оперативні заходи, пошукові дії.

 

"Правоохоронці намагаються встановити, що це був за літальний апарат і з якою метою порушено кордон. Кримінальне провадження не порушено, бо немає підтвердженого факту, немає затриманого літального апарату", - додав Слободян. 

 

За словами речника ДПСУ, ймовірно, це був літак або дельтаплан контрабандистів. "Ми підтверджуємо, що контрабандисти останнім часом посилили використання малої авіації через те, що ми посилили охорону держкордону. Такі факти дійсно мають місце", - наголосив Слободян.
 

Нагадаємо, у польському Жешуві розбився український легкомоторний літак, в результаті чого троє людей отримали травми. Про це повідомляє польський телеканал TVN24.

 

Пізніше стало відомо, що одним з постраждалих є нардеп від Радикальної партії Юрій Чижмарь.