Новини 2018-06-25 12:20

Денісова заявила, що МКЧХ не реагує на листи щодо візитів до політв'язнів РФ

Омбудсмен знову закликала Барту відвідати політв'язнів, аби попередити можливі трагічні наслідки порушення прав і свобод людини.

Уповноважена Верховної Ради України Людмила Денісова повідомила, що голова Регіональної делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в РФ, Білорусі, Молдові і Україні Магне Барту не реагує на листи української сторони щодо відвідування працівниками МКЧХ політв'язнів у Росії та окупованому Криму. Про це омбудсмен написала в понеділок, 25 червня, на своїй сторінці в Facebook.

 

"Змушена констатувати, що відсутня жодна реакція від Голови Регіональної Делегації МКЧХ в РФ, Білорусі, Молдові і Україні Магне Барту на мої листи щодо відвідування співробітниками МКЧХ Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Володимира Балуха, Станіслава Клиха і Олександра Шумкова і сприяння моїм візитам до згаданих громадян України", – йдеться в повідомленні.

 

Денісова знову закликала Барту відвідати українських політв'язнів, аби попередити можливі трагічні наслідки порушення прав і свобод людини.

 

 

"Минулого тижня він так і не знайшов час для зустрічі зі мною, тож пропоную йому зустрітися цього тижня", – додала вона.

 

Нагадаємо, 22 червня Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова звернулася до Міжнародного Комітету Червоного Хреста з проханням відвідати в окупованому Криму незаконно засудженого Володимира Балуха.

схожі новини