Новини 2018-09-16 13:38

НАБУ дозволило підозрюваному Омеляну виїжджати за кордон

Зокрема, міністру повернули паспорт для закордонного робочого відрядження.

Підозрюваний у незаконному збагаченні міністр інфраструктури Володимир Омелян отримав від Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) дозвіл для виїзду за кордон. Про це розповів адвокат Олександр Лисак.

 

Зокрема, міністру повернули паспорт для закордонного робочого відрядження.

 

"На виконання рішення суду паспорти були здані детективу. Але потім написали заяву, про те що в Омеляна відрядження. Детектив розглянув заяву та погодив виїзд міністра за межі України. Тому він надав паспорт для виїзду", - повідомив Лисак.

 

За його словами, в міністра інфраструктури лише два паспорти - для виїзду закордон та дипломатичний. Закордонний паспорт Омеляна наразі знаходиться в НАБУ.

 

"Для цього відрядження міністр скористався дипломатичним паспортом. По приїзду цей паспорт буде необхідно знову повернути. А в разі чергового відрядження, будемо знову звертатись до НАБУ із такою заявою. Відрядження Володимира Омеляна планується у неділю (16 вересня, - ред.), а повернення  до України - у вівторок, якщо я не помиляюсь", - додав Лисак.

 

За його словами, це відрядження до європейських країн.

 

Нагадаємо, 13 вересня Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) оголосиломіністру інфраструктури Володимиру Омеляну підозру в незаконному збагаченні та приховуванні доходів.