Новини 2018-12-06 21:45

Передислокація десантників на лінію кордону з РФ. Порошенко оприлюднив відео

Завантаження військових підрозділів та техніки в літаки для передислокації військ відбулося в рамках виконання завдань, визначених режимом воєнного стану.

Десантно-штурмові підрозділи Збройних сил України передислоковують на найбільш небезпечні напрямки українсько-російського кордону. Про це в четвер, 6 грудня, повідомив президент України Петро Порошенко.

 

 

"Нікому не вдасться здолати Україну. Ми переможемо, тому що у цьому наш святий обов'язок і перед минулими, і перед майбутніми поколіннями українців. Ми готові зі зброєю в руках захищати власну землю, боротися за кожен її клаптик, і нікому її віддавати не збираємось", – наголосив він.

 

За даними Ради національної безпеки і оборони України, Порошенко разом з секретарем РНБО Олександром Турчиновим відвідали одну з військових частин, де відбулося завантаження військових підрозділів та техніки ДШВ ЗСУ в літаки для передислокації військ у рамках виконання завдань, визначених режимом воєнного стану.

 

 

 

 

 

Нагадаємо, 6 грудня президент України Петро Порошенко повідомив, що підрозділи десантно-штурмових військ передислокуються з Житомирської області на важливі оборонні напрямки. 

схожі новини