Новини 2018-12-07 10:46

ЄС не зможе розгорнути 10 тисяч прикордонників до 2020 року - Австрія

Зазначається, що країни ЄС занепокоєні з приводу національного суверенітету.

План створення постійного корпусу Європейського Союзу у десять тисяч прикордонників до 2020 року є недосяжним, зважаючи на занепокоєння з приводу національного суверенітету країн-членів. Про це заявив міністр внутрішніх справ Австрії Герберт Кікль, передає EUobserver.

 

"Ціль Комісії з цими зміненими цифрами (10 тис., - Ред.) до 2020 року насправді виходить за рамки досяжного", - зауважив він.

 

Раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель і канцлер Австрії Себастьян Курц оголосили про низку зусиль, спрямованих на боротьбу з нелегальною міграцією в Європу. Меркель і Курц погодилися співпрацювати з декількома африканськими країнами,  щоб покласти край міграційним потокам, та підтримали плани президента Єврокомісії Жан-Клода Юнкера щодо збільшення штату працівників прикордонного європейського агентства Frontex до 10 тисяч осіб до 2020 року.

 

Напередодні лідери ЄС на саміті в Брюсселі досягли домовленості щодо міграційної політики після понад десять годин переговорів та спроби Італії заблокувати рішення.  Зокрема, лідери ЄС домовились створити центри для мігрантів у тих країнах, які на це добровільно погодяться. Так, у цтаких  центрах визначатиметься, хто з мігрантів потребує політичного притулку, а хто  має бути депортований. Наразі не відомо, які країни погодились розмістити дані центри.

схожі новини