Новини 2018-12-14 09:27

Die Welt: У ЄС своєрідна втома від України

Про війну «там унизу», за дві години літаком від Берліна, більше нічого не хочуть знати.

У ЄС своєрідна втома від України. Захід, схоже, більше турбує введення воєнного стану в прикордонних районах України, ніж російська війна проти неї. Про це пише на сторінках впливової німецької газети Die Welt пише історик і знавець Росії Карл Шлеґель.

 

«Захід, схоже, більше турбує введення воєнного стану в прикордонних районах України, ніж російська війна проти неї. Але парламент у Києві відхилив початкову пропозицію Порошенка та обмежив надзвичайний стан до 30 днів, щоб за планом провести виборчу кампанію. Отже, відбудуться перегони, результат яких, на відміну від «суверенної демократії» Путіна, цілком відкритий», - йдеться в матеріалі.

 

За словами Шлеґеля, у ЄС своєрідна втома від України. Перемагає туга за business as usual. Про війну «там унизу», за дві години літаком від Берліна, більше нічого не хочуть знати. Люди з АдН і депутати від партії «Ліві» тиняються як спостерігачі на виборах у Криму й на окупованому Донбасі. Непохитні прихильники застарілої нової східної політики застерігають перед «скочуванням у стару холодну війну», тоді як гаряча війна Путіна триває давно.

 

«Ґергард Шредер, номер два після патріарха в протоколі путінської інавгураційної церемонії в Кремлі, може готуватися до найуспішнішої справи свого життя — відкриття «Північного потоку-2». Кров’ю стікатимуть за це інші», — підсумував він.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

схожі новини