Новини 2018-12-19 10:30

Трамп розповів, як виглядатиме стіна на кордоні з Мексикою

Президент США заявив, що це буде "красиво" і "забезпечить країні безпеку".

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що стіна, яку він запланував побудувати на кордоні з Мексикою, буде не бетонною, а зробленою з художньо оформлених сталевих рейок. Про це йдеться у повідомленні у Twitter.

 

"Демократи кажуть голосно і ясно, що вони не хочуть будувати бетонну стіну, але ми не будуємо бетонну стіну, ми зробимо її з художньо оформлених сталевих рейок, щоб ви могли легко бачити крізь неї", - зауважив глава Білого дому.

 

 

 

 

Зокрема, американський лідер відзначив, що це буде "красиво" і "забезпечить країні безпеку, яку заслуговують наші громадяни".

 

Нагадаємо, 23 листопада Білий дім дав дозвіл американським військам використовувати летальну зброю для захисту патрулів на кордоні з Мексикою.

 

Раніше окружний суддя в Сан-Франциско Джон Тігар тимчасово заблокував указ Трампа, який обмежує надання політичного притулку нелегальним мігрантам. 

 

Як повідомлялося, що операція проти мігрантів з Центральної Америки може обійтися США в 200 млн доларів.  До кінця 2018 року операція Трампа щодо розміщення на кордоні з Мексикою солдатів, включаючи вміст сил Національної гвардії, які дислоковані там ще з квітня, може обійтися більш ніж в 200 млн доларів.

 

схожі новини