Новини 2018-12-28 11:02

Росія побудувала на адмінкордоні з Кримом стіну

Загородження знаходиться в районі Перекопського перешийка і складається з декількох типів споруд довжиною понад 60 кілометрів.

На півночі анексованого Криму російські окупанти завершили будівництво масштабного інженерного загородження на кордоні з материковою Україною. Про це повідомляють росЗМІ з посиланням на "Кримське прикордонне управління Федеральної служби безпеки Росії".

 

Зазначається, що розробка загородження почалася ще в 2015 році, а тепер воно добудоване і введене в експлуатацію. Інженерні загородження розташовуються в районі Перекопського перешийка і складаються з декількох типів споруд довжиною понад 60 кілометрів, на яких встановлені кілька сотень датчиків різного типу дії.

 

Сигналізаційні комплекси, зокрема, включають вібраційні датчики і радіопроменеві датчики. Перші передають інформацію у вигляді сигналу тривоги, другі включають відеокамери з можливістю нічного бачення.

 

Як повідомляли, Росія значно посилила військову присутність на території окупованого Криму за час дії воєнного стану в десяти областях України.

схожі новини