Новини 2018-12-28 15:17

Трамп пригрозив повністю закрити південний кордон США

Президент США закликав демократів змінити "безглузді імміграційні закони".

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що влада змушена буде повністю закрити південний кордон країни у разі, якщо Демократича партія не підтримафінансування будівництва стіни. Про це йдеться у повідомленні у Twitter.

 

Зокрема, глава Білого дому закликав демократів змінити "безглузді імміграційні закони".

 

"Ми будемо змушені повністю закрити південний кордон, якщо демократи-обструкціоністи не дадуть нам грошей на зведення стіни, а також не змінять безглузді імміграційні закони, якими обтяжена наша країна", - наголосив американський лідер.

 

 

 

 

Нагадаємо, 27 грудня, Сенат США переніс засідання щодо "шатдауну" на 2 січня. У відповідь на такі дії сенаторів Трамп вкотре звинуватив Демократичну партію у блокуванні виділення коштів на побудову стіни на кордоні з Мексикою. 

 

21 грудня Конгрес США не зміг досягнути згоди щодо окремих пунктів держбюджету та відвернути  "шатдаун". З 22 грудня велика кількість держустанов закрита, а їхні працівники відправлені у відпустку за власний рахунок.

 

Нагадаємо, 23 листопада Білий дім дав дозвіл американським військам використовувати летальну зброю для захисту патрулів на кордоні з Мексикою.

 

Раніше окружний суддя в Сан-Франциско Джон Тігар тимчасово заблокував указ Трампа, який обмежує надання політичного притулку нелегальним мігрантам. 

 

Як повідомлялося, що операція проти мігрантів з Центральної Америки може обійтися США в 200 млн доларів.  До кінця 2018 року операція Трампа щодо розміщення на кордоні з Мексикою солдатів, включаючи вміст сил Національної гвардії, які дислоковані там ще з квітня, може обійтися більш ніж в 200 млн доларів.

схожі новини