Новини 2019-01-09 16:32

Бойовики не допустили місію ОБСЄ до моніторингу на кордоні з Росією

Зокрема, окупанти відмовили патрулю місії у доступі до населених пунктів Леонове Луганської області, Новоласпа та Старомихайлівка Донецької області.

Російські окупаційні війська та їхні найманці на Донбасі забороняють спостерігачам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ здійснювати моніторинг та потрапляти на контрольовані ними об’єкти і території, прилеглі до кордону з Російською Федерацією. Про це у середу, 9 січня, повідомив прес-центр штабу ООС у Facebook.

 

Так, посилаючись на звіт СММ ОБСЄ, у штабі зазначають, що поблизу селища Леонове (колишній Червоний Жовтень) на південь від Луганська троє бойовиків відмовили патрулю місії у доступі до пункту пропуску на кордоні в Леоновому, посилаючись на, нібито, несприятливі дорожні умови.

 

Також повідомляється, що 5 січня на блокпості поблизу Староласпа троє бойовиків відмовили патрулю місії у проїзді до селища Новоласпа на південь від Донецька, заявивши, що там нібито "триває вогнева активність і існують несприятливі дорожні умови". Окрім того, 6 січня біля Старомихайлівки троє бойовиків не дозволили патрулю місії проїхати до цього населеного пункту, посилаючись на "відсутність попереднього повідомлення про наміри СММ, а також непроїзні дороги через зимову погоду".

 

"Українська сторона СЦКК вважає неприпустимими подібні агресивні дії російсько-окупаційних військ, які набувають системний характер та призводять до ескалації напруги як на лінії розмежування, так і в цілому в районі проведення операції об’єднаних сил", - йдеться у повідомленні.

 

Як повідомляли, російсько-окупаційні війська не пустили спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ до семи населених пунктів на Донбасі.

схожі новини