Новини 2019-02-08 14:56

Червоний Хрест надав допомогу постраждалим від війни на Донбасі на понад 1 млрд грн

Крім того, у 2018 році понад 18 тис. людей отримали від медичних бригад ТЧХУ безкоштовні ліки відповідно до призначень лікаря.

Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) надало допомогу постраждалим від конфлікту на Донбасі на загальну суму понад 1 млрд грн. Про це у п'ятницю, 8 лютого, повідомив в.о. президента ТЧХУ в Україні Микола Поліщук на прес-конференції в Києві.

 

"За період з 2014 року по 31 грудня 2018 року ТЧХУ надав гуманітарну підтримку постраждалим від збройного конфлікту на сході України та іншим вразливим верствам населення на загальну суму 1,051 млрд грн, зокрема медичним закладам - на суму 109,9 млн грн", - сказав Поліщук.

 

Крім того, в 2018 році понад 18 тис. людей отримали від медичних бригад ТЧХУ безкоштовні ліки відповідно до призначень лікаря.

 

Як повідомляли, на Донбасі у четвер, 7 лютого, відповідно до запланованих заходів стратегічної гуманітарної ініціативи Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва «Допомога Схід» до Донецької обласної травматологічної лікарні було передано гуманітарну допомогу медичного призначення на суму близько 1 млн. гривень.

схожі новини