Новини 19:55

У МЗС відреагували на поїздку французьких політиків до окупованого Криму

У відомстві відзначили, що ці громадяни Франції виявили неповагу до суверенітету і територіальної цілісності України.

Міністерство закордонних справ України засудило поїздку групи французьких політиків до окупованого РФ Криму. Про це в четвер, 14 березня, повідомляє прес-служба відомства.

 

"Здійснивши несанкціонований візит на злочинно анексовану українську територію, французькі громадяни виявили неповагу до суверенітету і територіальної цілісності України, проігнорувавши фундаментальні принципи міжнародного права, законодавство України. Вони також діють всупереч офіційній позиції власної країни, яка рішуче засуджує спробу анексії Росією українського півострова", – йдеться в повідомленні.

 

У МЗС відзначили, що розцінюють дії цих французьких політиків як пряме потурання агресору у його неприпустимій політиці експансіонізму, нетерпимості і дискримінації, мілітаризації Криму та створення безпекових загроз в регіоні Чорного і Азовського морів, а також масових та систематичних порушень прав людини на окупованому Кримському півострові.

 

"Вкотре вимагаємо від усіх іноземних громадян чітко дотримуватися "Порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї". Порушники притягатимуться до відповідальності відповідно до законодавства України", – наголосили у відомстві.

 

Як повідомлялося 12 вересня, делегація Болгарії незаконно відвідала тимчасово окуповану Автономну Республіку Крим.

схожі новини