Новини 18:52

Україна направила ноту РФ через поїздку російської делегації до Криму

Делегація на чолі з головою Держдуми РФ та деякими членами уряду Росії 15 березня розпочала візит до окупованого півострову.

Міністерство закордонних справ України направило ноту зовнішньополітичному відомству РФ та висловило рішучий протест через неузгоджений візит делегації Державної думи Росії до окупованого Криму. Про це в п'ятницю, 15 березня, повідомляє прес-служба МЗС.

 

Як зазначається, делегація на чолі з головою Держдуми РФ В'ячєслвом Володіним, а також деякими членами уряду Росії 15 березня розпочала візит до окупованого півострову.

 

"Україна розглядає цей та інші подібні «візити» керівництва Російської Федерації як подальші кроки з легітимізації спроби незаконної анексії Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, а зроблені російськими посадовцями заяви - цинічними та відверто провокаційними. Саме руйнівна та безвідповідальна політика російської окупаційної влади протягом п’яти років окупації призвела до істотного загострення економічних, соціальних, гуманітарних і екологічних проблем на півострові", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, чергове відвідання російськими посадовими особами Криму є грубим порушенням державного суверенітету України, міжнародного права, Статуту ООН та резолюцій Генеральної Асамблеї ООН.

 

"Міністерство закордонних справ України вчергове заявляє, що вся відповідальність за ці та інші міжнародно-протиправні діяння покладається на Російську Федерацію як державу-окупанта відповідно до норм міжнародного права", – наголосили у відомстві.

 

Нагадаємо, 14 березня Міністерство закордонних справ України засудило поїздку групи французьких політиків до окупованого РФ Криму. 

схожі новини