Новини 2019-05-30 16:14

Стало відомо, коли почне діяти новий "Український правопис"

Фінальний текст Правопису буде опубліковано 3 червня.

Фінальний текст нової редакції "Українського правопису" буде опубліковано на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки та Національної академії наук 3 червня. З цього моменту рекомендовано застосовувати норми та правила нової редакції Правопису в усіх сферах суспільного життя. Про це у четвер, 30 травня, повідомила прес-служба МОН.

 

"3 червня 2019 року фінальний текст нової редакції "Українського правопису" буде опубліковано на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки та Національної академії наук. З цього моменту рекомендовано застосовувати норми та правила нової редакції Правопису в усіх сферах суспільного життя, зокрема в офіційно-діловому стилі мовлення", - йдеться у повідомленні.

 

Водночас, як додали у міністерстві, зараз розробляється план імплементації нової редакції "Українського правопису". Цим документом, зокрема, буде передбачено терміни та етапи впровадження змін в освітній процес.

 

Як повідомлялося, Кабінет міністрів України на засіданні у середу, 22 травня, схвалив "Український правопис" у новій редакції, розробленій Українською національною комісією з питань правопису. 

схожі новини