Новини 2019-06-03 10:21

Від сьогодні починає діяти новий Український правопис

Фінальний текст Правопису опублікований на сайті Міністерства освіти і науки.

У понеділок, 3 червня, на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки та Національної академії наук було опубліковано фінальний текст нової редакції "Українського правопису". З цього моменту рекомендовано застосовувати норми та правила нової редакції Правопису в усіх сферах суспільного життя. Про це повідомила прес-служба МОН.

 

"3 червня 2019 року фінальний текст нової редакції "Українського правопису" буде опубліковано на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки та Національної академії наук. З цього моменту рекомендовано застосовувати норми та правила нової редакції Правопису в усіх сферах суспільного життя, зокрема в офіційно-діловому стилі мовлення", - йдеться у повідомленні.

 

Водночас, як додали у міністерстві, зараз розробляється план імплементації нової редакції "Українського правопису". Цим документом, зокрема, буде передбачено терміни та етапи впровадження змін в освітній процес.

 

Як повідомлялося, Кабінет міністрів України на засіданні у середу, 22 травня, схвалив "Український правопис" у новій редакції, розробленій Українською національною комісією з питань правопису. 

схожі новини