Новини 2019-06-19 09:56

Скандальне будівництво на Протасовому Яру. Забудовник привіз кран та робочих, активісти їх не впустили

Варто зазначити, що активісти регулярно чергують та перекривають автівками шлях до під'їзду техніки.

В середу, 19 червня, на Протасовому Яру активісти вигнали привезений о 5:00 кран та робочих. Про це пишуть місцеві активісти у Facebook.

 

Варто зазначити, що активісти регулярно чергують та перекривають автівками шлях до під'їзду техніки.

"На 19:00 беремо всіх сусідів і йдемо на збори, місце проведення - біля паркану внизу по вул. Протасів яр. Як бачите навіть в день на який анонсований збір місцевих забудовник намагається заганяти техніку. Кран, який мав пересувати об'єкти для звільнення підїзного шляху важкій техніці, пригнали о 5 ранку, ми його вигнали о 5.30. Потім привезли робочих і маніпулятор, його після штовханини з тітушками ми вигнали близько 7:00. Маємо завадити забудовнику і на заваді йому може стати тільки наша кількість."- заявив один з протестувальників.

 

Як повідомлялося, 18 червня, у Києві у Протасовому Яру охоронці перекрили активістам доступ до техніки, яка веде підготовку для встановлення будівельного паркану, також будівельники продовжують пиляти зрізані раніше дерева. 

 

Нагадаємо, що раніше близько сотні активістів знищили частину залізного та бетонного паркану забудови у Протасовому Яру. Також відбулися поодинокі сутички між активістами та поліцією.

схожі новини