Новини 2019-08-08 17:52

Стало відомо, коли Парубій проведе засідання для підготовки сесії нової Ради

Засідання відбудеться у п'ятницю, 9 серпня 2019 року.

Голова Верховної ради Андрій Парубій скликав перше засідання підготовчої депутатської групи з числа новообраних народних депутатів України. Про це повідомляє прес-служба парламенту.

 

Зазначається, що, засідання відбудеться у п’ятницю, 9 серпня 2019 року, о 14 годині у конференц-залі (вул. Грушевського, 5).

 

Згідно з Регламентом Верховної ради до підготовчої депутатської групи делеговані представники від політичних партій, котрі подолали п'ятивідсотковий бар’єр, а саме:

 

  • "Слуга народу" - 17,

 

  • "Опозиційна платформа - За життя" - 3,

 

  • ВО "Батьківщина"- 2,

 

  • "Європейська Солідарність" - 2,

 

  • "Голос"- 1.

 

"Народні депутати, які реєструвалися кандидатами в одномандатних округах шляхом самовисування, можуть також делегувати до складу підготовчої депутатської групи по одному представнику від 15-ти народних депутатів шляхом подання письмової пропозиції з відповідними підписами", - йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, що 7 серпня офіційна газета Верховної Ради «Голос України» надрукувала перелік народних депутатів, що пройшли до парламенту ІХ скликання. Прізвища парламентарів наведені в алфавітному порядку із зазначенням короткої інформації про них та округ, на якому їх обрано.

схожі новини