Новини 2019-08-21 13:45

Уряд завершив формування нової податкової служби

Таке рішення уряд прийняв на засіданні в середу, 21 серпня.

Кабінет міністрів прийняв рішення про покладання на Державну податкову службу функцій з реалізації у країні податкової політики, що дозволить повноцінно запустити нову податкову службу. Таке рішення уряд прийняв на засіданні в середу, 21 серпня.

 

Зокрема, йдеться про функції з реалізації державної податкової політики, держполітики з адміністрування єдиного внеску на загальнообовязкове державне страхування, держполітики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового законодавства, а також законодавства з питань сплати ЄСВ та законодавства з інших питань, контроль за дотриманням якого покладено на Державну податкову службу.

 

"Погодитися з пропозицією Міністерства фінансів щодо можливості забезпечення здійснення Державною податковою службою покладених на неї постановою Кабміну від 6 березня 2019 року №227 "Про затвердження положень про Державну податкову службу України та Державну митну службу України" функцій і повноважень Державної фіскальної служби, що припиняється", - сказано у тексті документу.

 

Нагадаємо, що 8 травня Кабмін призначив заступника міністра фінансів Сергія Верланова главою Державної податкової служби.