Новини 2019-08-30 09:41

Трамп відмовився від поїздки до Польщі, де мав зустрітися з Зеленським

Президент США скасував візит через ураган «Доріан», замість нього американську делегацію очолить віце-президент Майк Пенс.

Американський президент Дональд Трамп не приїде до Варшави, де мала відбутися зустріч з президентом Володимиром Зеленським, через наступ урагану «Доріан» у США. Про це 29 серпня повідомило USA Today.

 

Замість Трампа американську делегацію очолить віце-президент США Майк Пенс.

 

Буревій «Доріан» найближчими днями має вдарити по штату Флорида. За словами Трампа, він хоче проконтролювати, щоб усі ресурси були спрямовані на боротьбу зі стихією. Нині «Доріан» має другу категорію небезпеки з п'яти можливих. Утім, синоптики стверджують, що він може посилитися до четвертої.

 

«Щоби забезпечити належні дії федерального уряду і щоби усі ресурси були спрямовані на подолання негоди – я вирішив доручити запланований візит до Польщі віце-президентові. Він – замість мене – представлятиме американську делегацію. Наш пріоритет: безпека людей. Це дійсно важливо для мене – залишитися у складний момент на Батьківщині», – наголосив Трамп.

 

 

За словами глави канцелярії президента Польщі Анджея Дуди Кшиштофа Щерского у TVN24, Трамп сам подзвонив Дуді з вибаченнями і може відвідати Польщу в найближчі місяці.

 

«Трамп особисто зателефонував президенту Дуді та вибачився за ситуацію зі скасуванням його візиту до Варшави через ураган, який, як очікується, пройде південними штатами в ці вихідні. Трамп вирішив, що не може покинути США», - повідомив Щерський.

 

Нагадаємо,цими вихідними в Польщі відбудуться урочистості з нагоди 80-ї річниці початку Другої світової війни.

схожі новини