Новини 2019-08-30 12:29

Військові РФ на навчаннях у Чорному морі вперше застосували ракети "Калібр"

Умовна мішень розташовувалась на відстані приблизно 40 морських миль від місця пуску ракети.

Малий ракетний корабель Чорноморського флоту Росії "Вишній Волочєк" у ході навчань у Чорному морі вперше застосував ракети "Калібр". Про це у п'ятницю, 30 серпня, повідомила прес-служба Міністерства оборони Росії.

 

За повідомленням військового відомства, як мішень був використаний щит, що імітує корабель умовного супротивника. Він розташовувався на відстані приблизно 40 морських миль від місця пуску ракети.

 

"Відповідно до плану проведення навчання корабельних сил Чорноморського флоту, малий ракетний корабель "Вишній Волочєк" уперше виконав ракетну стрілянину високоточною зброєю – ракетним комплексом "Калібр" – по морській цілі в акваторії Чорного моря. Успішне ураження мети зафіксували за допомогою безпілотників", – йдеться в повідомленні.

 

У відомстві стверджують, що морський полігон, де проводилися ракетні стрільби, був закритий для судноплавства. Завдання щодо закриття полігону виконували 10 бойових кораблів і суден забезпечення, а також літаки морської авіації Чорноморського флоту Росії.

 

Напередодні в Міноборони Росії повідомили про вихід на навчання десятка кораблів із Севастополя і Новоросійська в Чорне море.

 

Як повідомлялося, у горах окупованого Криму особовий склад окремої бригади берегової оборони Чорноморського флоту Росії проводить навчання з блокування та знищення умовного противника.