Новини 2019-09-05 09:32

В ОБСЄ заявили, що кількість жертв серед цивільних на Донбасі найнижча з початку конфлікту

За словами Мартіна Сайдіка, перемир'я, яке розпочалося 21 липня, "продовжує приносити плоди, незважаючи на деяке загострення ситуації в останні дні".

Спеціальний представник ОБСЄ в Тристоронній контактній групі Мартін Сайдик зазначив, що кількість жертв серед мирного населення на сході України залишається найнижчою з початку конфлікту. Про це 4 вересня повідомила БЕЛТА.

 

За словами Сайдіка, перемир'я, яке розпочалося 21 липня, "продовжує приносити плоди, незважаючи на деяке загострення ситуації в останні дні".

 

"За останні три тижні, за даними СММ ОБСЄ, не було зареєстровано жодної жертви серед цивільного населення. Крім того, число цивільних жертв в цьому році залишається найнижчим з початку конфлікту. Я наполегливо закликаю всі сторони строго дотримувати прийняті ними зобов'язання, особливо зважаючи на початок навчального року", - заявив дипломат.

 

Як повідомлялося, на засіданні Тристоронньої контактної групи у Мінську у середу, 4 вересня, українська сторона порушила питання про повернення російської сторони у Спільний центр з контролю і координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.