Новини 2019-09-19 17:12

У лікарні розповіли про стан заступника Кличка після побиття

Слончак почувається вже краще.

Заступник мера Києва Володимир Слончак перебуває у лікарні у стані середньої тяжкості, почувається вже краще. Про це повідомила його лікар Лариса Вакуленко, передає Українська правда

 

"Стан хворого середньої важкості, що відповідає його діагнозу "струс головного мозку". Зараз стан його стабільний. Сьогодні чуть краще він себе почуває", - розповідає Вакуленко.

 

За словами лікаря, загалом у Слончака такі проблеми зі здоров'ям - закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку і забій м'яких тканин голови. Крім того, на голові накладено три шви.

 

Вона зазначила, що потерпілий вже не в реанімації, але йому все ще потрібен спокій і ліжковий режим. Лікування Слончака може тривати ще протягом 10-14 днів.

 

Вакуленко каже, що поліція до заступника мера у лікарню не приходила.

 

Нагадаємо, 18 вересня У Києві невідомий побив  Слончака.  Він є заступником голови КМДА Віталія Кличка з питань здійснення самоврядних повноважень. Він також очолює Наглядову раду будівельної холдингової компанії "Київміськбуд".

 

4 вересня Кабінет міністрів України направив подання на звільнення Кличка з посади голови КМДА в Офіс президента Володимира Зеленського.

 

Кличко пов'язав відповідне рішення Кабміну з "бажанням партії влади очолити мерію".