Новини 2019-10-10 15:09

Президент відмовився публікувати стенограму розмови з Путіним

За словами Зеленського, публікація може нашкодити обміну полоненими.

У четвер, 10 жовтня, президент Володимир Зеленський заявив, що що не буде оприлюднювати стенограму з президентом РФ Владіміром Путіним. Про це він повідомив під час прес-марафону в Києві.

 

«Я не буду нічого опубліковувати, тому що це нашкодить процесу поверненню людей і припинення війни», - сказав Зеленський.

 

Нагадаємо, 11 липня Зеленський вперше провів телефонні переговори з Путіним. Згодом він заявив, що тодішній міністр закордонних справ Павло Клімкін намагався не допустити цієї розмови.

 

7 серпня Зеленський вдруге говорив з Путіним через смерті чотирьох українських бійців поблизу Павлополя попри «режим тиші».

 

7 вересня відбувся обмін 35 на 35 утримуваними громадянами між Україною та Росією. Літак з українцями приземлився в аеропорту «Бориспіль». Були звільнені Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Володимир Балух, Едем Бекіров, Євген Панов, Павло Гриб, Станіслав Клих, Микола Карпюк, Роман Сущенко, Артур Панов, Олексій Сизонович, захоплені в листопаді 2018 року українські моряки.

 

Того ж дня Зеленський втретє говорив із Путіним. Вони говорили про можливість зустрічі в «нормандському форматі».

 

10 жовтня під час прес-марафону Зеленський розповів, що «заради повернення людей і обміну» готовий іти на прямі переговори з Путіним.

схожі новини