Новини 2019-10-23 13:41

Бойовики обстріляли ділянку розведення біля Золотого - штаб

НЗФ РФ здійснили два обстріли зі стрілецької зброї.

У вівторок, 22 жовтня, незаконні збройні формування (НЗФ) РФ двічі обстріляли ділянку розведення №2 (Золоте-4). Про це повідомив прес-центр штабу Операції об'єднаних сил у Facebook.

 

«НЗФ РФ, імітуючи готовність здійснити розведення сил і засобів на ділянці розведення №2, вчора двічі підступно здійснили обстріли зі стрілецької зброї на ділянці розведення №2 (Золоте-4)», - ідеться в повідомленні.

 

Також, 22 жовтня на Донбасі окупанти 24 рази порушили режим припинення вогню, унаслідок чого один український військовий загинув, двоє - зазнали поранень, а ще один – отримав бойове травмування.

 

Нагадаємо, 7 жовтня заплановане на засіданні Тристоронньої контактної групи у Мінську розведення сил у Петрівському і Золотому відклали через обстріли з боку окупантів. Наступна спроба розведення могла відбутися лише за сім днів збереження режиму «тиші» - 14 жовтня. Однак, 13 жовтня бойовики знову обстріляли ділянку розведення у Золотому.

 

Як відомо, розведення сил буде дзеркальним, на відстань одного кілометра від лінії зіткнення в обидва боки. Відтак українські війська відійдуть на позиції, які займали у 2016 році.

 

15 жовтня на наступній зустрічі у Мінську ТКГ не змогла дійти згоди щодо графіку розведення.