Новини 14:02

Під Лондоном виявили вантажівку із 39 тілами. Усі вбиті були громадянами Китаю

Поліція продовжує допитувати затриманого водія.

Усі 39 вбитих людей, чиї тіла напередодні знайшли у контейнері вантажівки у графстві Ессекс на схід від Лондона, були громадянами Китаю. Про це 24 жовтня повідомляє ВВС

 

Поліція продовжує допит затриманого за підозрою у вбивстві водія, 25-річного мешканця Північної Ірландії Мо Робінсона. 

 

Правоохоронці Північної Ірландії обшукали два будинки. Національне агентство з питань злочинності заявило, що працює над виявленням "організованих злочинних угрупувань", які "можливо, зіграли свою роль". 

 

Зазначається, що вантажівка прибула з Бельгії до Пурфлету на Темзі. 

 

Правоохоронці визначили, що тягач - передня частина вантажівки - приїхав із Північної Ірландії та забрав причіп у порту. 

 

Радник Пол Беррі заявив, що батьки затриманого Робінсона дізналися про арешт сина із соцмереж. Громада села Лолервале, де живе родина затриманого, сподівається, що Робінсон не винен. 

 

Федеральна прокуратура Бельгії повідомила, що також відкрила справу. Речник прокуратури заявив, що контейнер прибув у Зебрюгге 22 жовтня о 14:29, але наразі не зрозуміло, чи помістили в нього тіла в Бельгії. 

 

Нагадаємо, 23 жовтня у Великій Британії поліція виявила вантажівку, у контейнері якої знайшли тіла 39 людей. Медичний огляд засвідчив, що 38 дорослих людей та один підліток загинули, вцілілих не було. 

 

Прем'єр-міністр Британії Боріс Джонсон заявив, що "жахлива подія приголомшила його". Він пообіцяв тісно співпрацювати з поліцією Ессекса з приводу розслідування. 

схожі новини