Новини 2019-11-08 19:41

Трамп заявив про готовність опублікувати стенограму ще однієї розмови з Зеленським

Мова йде про дзвінок 21 квітня.

У п’ятницю, 8 листопада, президент США Дональд Трамп заявив, що готовий опублікувати ще одну стенограму розмови з президентом Володимиром Зеленським. Про це передає CNBC, цитуючи заяву Трампа перед журналістами в Білому домі.

 

Зазначається, що мова йде про дзвінок 21 квітня, під час якого Трамп привітав Зеленського з перемогою на президентських виборах.

 

«Якщо вони (демократи – Ред.) захочуть, я його дам», - сказав Трамп.

 

Нагадаємо, 25 вересня 2019 року Білий дім оприлюднив офіційну стенограму телефонної розмови Трамп-Зеленський за 25 липня. Вона стала приводом до імпічменту президента США. Члени Демократичної партії в Палаті представників ініціювали розслідування у зв'язку з підозрою щодо тиску Білого дому на Україну з метою отримання політичної вигоди на президентських виборах у США.

 

З 13 листопада у Конгресі стартують перші відкриті слухання щодо імпічменту. Першими будуть свідчити тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор та заступник помічника держсекретаря США у справах Європи та Євразії Джордж Кент. 15 листопада свідчитиме колишня посол США в Україні Марі Йованович. 

схожі новини