Новини 2019-11-11 09:49

Імпічмент Трампа. Клієнт Джуліані попереджав Київ про замороження військової допомоги

Адвокат американського президента заявляє, що не просив Парнаса говорити з українською владою.

Лев Парнас, бізнесмен і клієнт адвоката американського президента Рудольфа Джуліані, попереджав українську владу, що США заморозять військову допомогу країні, якщо Київ не оголосить про розслідування справи сім'ї колишнього віце-президента США Джо Байдена. Про це 10 листопада повідомляють The New York Times із посиланням на юриста Парнаса. 

 

Зазначається, що бізнесмен розповів про це новій владі незадовго до інавгурації президента Володимира Зеленського, 20 травня. 

 

Юрист також розповів, що його клієнт планує розповісти цю інформацію на слуханнях у Конгресі.

 

Сам Джуліані заявив, що "категорично не против Парнаса так говорити". Адвокат бізнесмена Ігоря Фрумана, Джон Дауд, також заперечив інформацію. 

 

Нагадаємо, 6 листопада Палата представників Конгресу США оприлюднила стенограми слухань з участю спецпредставника США Курта Волкера й посла при ЄС Гордона Сондленда на закритих слуханнях, що відбулися минулого місяця. 

 

У свідченнях йдеться про те, що Рудольф Джуліані, адвокат Трампа, переконував американського лідера в корумпованості України. 

 

Днем раніше опублікували свідчення екс-посла США в Україні Марі Йованович. Там йдеться, що президент США тиснув на Держепартамент та вимагав відставки Йованович. 

 

Цього тижня, 13 та 15 листопада, пройдуть перші громадські слухання у справі. 

схожі новини