Новини 2019-11-13 13:19

Імпічмент Трампа. Демократи анонсували громадські слухання восьми свідків

Першими свідчити будуть Вільям Тейлор та Джордж Кент.

Демократи у США 12 листопада анонсували громадські слухання восьми свідків у справі щодо можливого тиску президента США Дональда Трампа на українську владу. Про це пише The Washington Post

 

Серед свідків, які прийдуть до Конгресу на відкриті слухання - колишній директор Ради нацбезпеки з європейських справ Олександр Віндман, посол США в ЄС Гордон Сондленд, колишній представник США з питань України Курт Волкер.

 

Першими свідчити будуть співробітники Держдепу виконувач посла США в Україні Вільям Тейлор та заступник помічника держсекретаря Джордж Кент. 

 

Також зазначається, що з заяви республіканців зрозуміло, що вони збираються захищати президента США. 

 

 

Нагадаємо, 6 листопада Палата представників Конгресу США оприлюднила стенограми слухань з участю спецпредставника США Курта Волкера й посла при ЄС Гордона Сондленда на закритих слуханнях, що відбулися минулого місяця. 

 

У свідченнях йдеться про те, що Рудольф Джуліані, адвокат Трампа, переконував американського лідера в корумпованості України. 

 

Днем раніше опублікували свідчення екс-посла США в Україні Марі Йованович. Там йдеться, що президент США тиснув на Держепартамент та вимагав відставки Йованович. 

 

Також під час свідчень заступниця помічника міністра оборони США Лаура Купер підтвердила, що Трамп наказав Управлінню бюджету заморозити сотні мільйонів доларів військової допомоги для України.

 

Цього тижня, 13 та 15 листопада, пройдуть перші громадські слухання у справі. 

схожі новини