Новини 2019-11-15 11:04

Фракція "Слуга народу" вирішила виключити зі свого складу депутатів Скороход і Полякова

Антона Полякова виключать із фракції у зв'язку з “порушенням етичного кодексу”.

Фракція “Слуга народу” вирішила виключити зі свого складу народних депутатів Анну Скороход та Антона Полякова. Про це після засідання фракції у п'ятницю, 15 листопада, повідомила народний депутат від “Слуги народу” Тетяна Циба у коментарі УНІАН.

 

На запитання про засідання фракції і про те, чи вирішено виключати із фракції Скороход і Полякова, депутат відповіла: “В принципі, вирішили... Ми проголосували. Відповідно до більшості голосів вирішили, що будуть таки виключати”.

 

На запитання про причини виключення Полякова Циба відповіла, що за “порушення етичного кодексу, який поки що у нас не прописаний, але був у меморандумі, який ми підписували”.

 

За словами Циби, інші питання на засіданні фракції не розглядалися. 

 

Водночас очільник партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко зазначив, що основною причиною виключення депутатів є неголосування за ті законопроекти, по яким є спільне рішення фракції.

 

Як повідомлялося, 14 листопада член фракції "Слуга народу" Анна Скороход заявила про тиск на неї через відмову голосувати за законопроект про ринок земель сільськогосподарського призначення. За її словами, правоохоронці затримали її чоловіка Олексія Алякіна.

схожі новини