Новини 2019-11-25 09:49

Імпічмент Трампа. Клієнт Джуліані Парнас надав аудіозаписи Конгресу

Записи містять інформацію про спроби США тиснути на Україну.

Бізнесмен, клієнт адвоката президента США Рудольфа Джуліані Лев Парнас надав Конгресу США аудіо, відео та фото, які містять інформацію щодо спроб США змусити Україну почати розслідування сім'ї колишнього віце-президента США Джо Байдена. Про це повідомляє DW із посиланням на ABC News.

 

Парнас надав записи на виконання повістки, що надійшла йому від Конгресу. Зазначається, що серед іншого комітет з розвідки Палати представників отримав низку документів англійською та українською мовами. Деякі матеріали містять обговорення між Джуліані і президентом США Дональдом Трампом. Однак, повідомили джерела телеканалу, частину документів, що вимагали у Конгресі, вже передали федеральним слідчим в Південному окрузі Нью-Йорка, тому їх не можна було надати конгресменам. 

 

Нагадаємо, 6 листопада Палата представників Конгресу США оприлюднила стенограми слухань з участю спецпредставника США Курта Волкера й посла при ЄС Гордона Сондленда на закритих слуханнях, що відбулися минулого місяця. 

 

У свідченнях йдеться про те, що Рудольф Джуліані, адвокат Трампа, переконував американського лідера в корумпованості України. 

 

Днем раніше опублікували свідчення екс-посла США в Україні Марі Йованович. Там йдеться, що президент США тиснув на Держепартамент та вимагав відставки Йованович. 

 

Також під час свідчень заступниця помічника міністра оборони США Лаура Купер підтвердила, що Трамп наказав Управлінню бюджету заморозити сотні мільйонів доларів військової допомоги для України.

 

Цього тижня, 13 та 15 листопада, проходять перші громадські слухання у справі. 

 

Також свідчити будуть колишній директор Ради нацбезпеки з європейських справ Олександр Віндман, посол США в ЄС Гордон Сондленд, колишній представник США з питань України Курт Волкер.

 

13 листопада Тейлор заявив, що Трамп телефонував послу США в Євросоюзі Гордону Сондленду і прямо запитував у нього про розслідування справи колишнього віце-президента Джо Байдена та його сина. 

 

схожі новини